Jdi na obsah Jdi na menu
 


DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Pro ty, kdo neví, co svým blízkým darovat jako dárek k narozeninám nebo svátku, případně pod stromeček o Vánocích, divadelní soubor J. K. Tyl České Budějovice připravil možnost zakoupit DÁRKOVOU nebo VÁNOČNÍ poukázku pro blízké, kamarády, kolegy.

Dárková poukázka na dvě vstupenky na kterékoliv představení z programu souboru v průběhu roku (buď divadelní sezona nebo celý rok) stojí 240 Kč (případně je možno na jednu nebo libovolný počet vstupenek) Obdarovaný si z aktuální nabídky může vybrat to, co chce shlédnout, a na telefonním čísle + 420 733 170 172 nebo emailu dstylcb@seznam.cz  si domluví (čím více v předstihu, tím lépe, aby bylo možné mu zajistit vstupenky do předních řad) na jaké představení, kdy a do jaké řady by chtěl vstupenky. Ty pak bude mít připravené na pokladně Divadla U Kapličky buď v den představení nebo v jiný domluvený čas. Pokud je určena poukázka pro seniory nebo studenty, stojí 120 Kč (tuto informaci prosím sdělte dopředu). V případě, že si obdarovaný vybere dětské představení, platí poukázka za 240 Kč pro 4 vstupenky, poukázka za 120 Kč pro dvě vstupenky. 

Můžeme rovněž vyhotovit poukázku na libovolný počet vstupenek. Poukázky jsou zhotovené na fofopapíře a s dárkovým potiskem.

POUKÁZKY JSOU K  DOSTÁNÍ NA POKLADNĚ DIVADLA U KAPLIČKY  PŘI STŘEDEČNÍCH A NEDĚLNÍCH PŘEDSTAVENÍCH – po předchozí domluvě na tel + 420 733 170 172