Jdi na obsah Jdi na menu
 


DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Pro ty, kdo neví, co svým blízkým darovat jako dárek k narozeninám nebo svátku, případně pod stromeček o Vánocích, divadelní soubor J. K. Tyl České Budějovice připravil možnost zakoupit dárkovou nebo vánoční poukázku pro blízké, kamarády, kolegy.

Dárková poukázka na dvě vstupenky na kterékoliv představení z programu souboru v na půl roku stojí 200 Kč. Obdarovaný si z aktuální nabídky může vybrat to, co chce shlédnout, a na telefonním čísle + 420 733 170 172 nebo emailu dstylcb@seznam.cz  si domluví (čím více v předstihu, tím lépe, aby bylo možné mu zajistit vstupenky do předních řad) na jaké představení, kdy a do jaké řady by chtěl vstupenky. Ty pak bude mít připravené na pokladně Divadla U Kapličky buď v den představení nebo v jiný domluvený čas. Pokud je určena poukázka pro seniory nebo studenty, stojí 120 Kč (tuto informaci prosím sdělte dopředu).  V případě, že si obdarovaný vybere dětské představení, platí poukázka za 200 Kč pro tři vstupenky, poukázka za 120 Kč pro dvě vstupenky. 

Můžeme rovněž vyhotovit poukázku na libovolný počet vstupenek. Poukázky jsou zhotovené na fofopapíře a s dárkovým potiskem.

Pro zájemce možnost i VÁNOČNÍCH POUKÁZEK.  

POUKÁZKY JSOU K  DOSTÁNÍ NA POKLADNĚ DIVADLA U KAPLIČKY  PŘI STŘEDEČNÍCH A NEDĚLNÍCH PŘEDSTAVENÍCH – po předchozí domluvě na tel + 420 733 170 172